Soca fitness – fuzja aerobicu i tańca

Dbanie o ciało to moda, która ogarnia coraz więcej osób. Każdy pragnie wyglądać szczupło i zdrowo. Jednak dobry wygląd wymaga wyrzeczeń i ciężkiej pracy. Po pierwsze odpowiednia dieta. Po drugie, regularne ćwiczenia wzmacniające i spalające tkankę tłuszczową. Ścieżki rowerowe zapełnione są biegaczami i rowerzystami. Kluby fitness oraz siłownie także cieszą się sporą popularnością. Ze względu na bogaty zestaw zajęć, każdy może odnaleźć idealny dla siebie program. Jednym z nowszych pomysłów na zgubienie zbędnych kilogramów oraz poprawę samopoczucia jest soca fitness. Program ćwiczeniowy oparty na karaibskich rytmach. Niezwykle żywiołowy i różnorodny, dzięki czemu w Stanach Zjednoczonych szybko zyskał ogromną popularność. Teraz powoli opanowuje europejskiej kluby sportowe.

Jeśli lubisz tańczyć, koniecznie wypróbuj soca fitness. Być może okaże się, że właśnie takich zajęć fizycznych potrzebujesz. Chorografia dostosowana do muzyki i tańca karaibskiego, sprawia że zajęcia nigdy się nie nudzą. A jednocześnie spalisz niepotrzebną tkankę tłuszczową i zapewnisz zastrzyk pozytywnej energii na długo. Jest to kolejna fuzja aerobiku i tańca. Modę na tego typu zajęcia fitnessowe rozpoczęła zumba, teraz nieustannie pojawiają się kolejne. W tym wypadku inspiracją była dynamiczna kultura prosto z karaibskich wysp. Program zrodził się jednak w Nowym Jorku, gdzie mieszka mnóstwo osób pochodzenie karaibskiego, które zapoczątkowały nową formę fitnessu.

Soca fitness to zajęcia dla każdego. Nie ma bowiem ograniczeń wiekowych, ani wagowych. Liczy się jedynie motywacja oraz chęć pokonywania barier fizycznych i nauki nowych układów tanecznych. Godzina ćwiczeń w rytm karaibskiej muzyki oznacza nawet 600 spalonych kalorii i mnóstwo uwolnionych endorfin. Ponadto ćwiczenia soca fitness gwarantują poprawę kondycji i wzmocnienie mięśni, dzięki czemu ciało stanie się bardziej jędrne i smuklejsze. Układy dostosowane są do poziomu jego uczestników, a instruktorzy za każdym razem zapewniają świetną zabawę, łącząc kolejne style oraz modyfikując poszczególne elementy. Zmysłowy taniec karaibski zdecydowanie bardziej podoba się kobietom. Soca fitness to również dobre ćwiczenia dla dzieci, które od najmłodszych lat mogą uczyć się poczucia rytmu. Zajęcia można przeprowadzać w sali gimnastycznej oraz na świeżym powietrzu, jeszcze bardzie uatrakcyjniając aerobik.

Przykładowy trening soca:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *