Trening barre concept

Zamiast wylewać litry potu na siłowni, sprawdź nowy wyjątkowy program ćwiczeń, zainspirowany baletem. To nowość w dziedzinie fitness prosto zza Oceanu. W barre concept zakochały się już amerykańskie gwiazdy, które właśnie dzięki regularnym treningom cieszą się z pięknej sylwetki. Jeżeli chcesz mieć ciało jak Madonna, Tori Spelling lub Denise Richards rozpocznij swoją przygodę z barre concept. Mówi się, że dzięki temu specjalnemu połączeniu pilatesu, jogi, treningu siłowego oraz baletu Kelly Osborne zyskała szczupłą sylwetkę. Nic więc dziwnego, że ten nowy trening szturmem podbija kluby fitness w całej Europie.

Barre concept

W treningu wykorzystuje się siłę własnego ciała oraz elementy baletu, co pozwala zyskać jędrne i smukłe ciało. Ćwiczenia działają na całą sylwetkę, ale najszybciej efekt da się zauważyć po pięknie ukształtowanych pośladkach i odchudzonych udach. Każda z nas wie, jak ciężko uzyskać wyniki w tych newralgicznych partiach. Ponadto można pracować nad największymi mankamentami kobiet na całym świecie, czyli nad wątłymi ramionami i nadmiarem tkanki tłuszczowej na brzuchu. Dokładnie wzmocnione mięśnie i jednoczesne spalanie tłuszczu, czyli mamy receptę na piękny wygląd w zaledwie kilka tygodni.

Barre concept trenować może każdy bez względu na poziom umiejętności baletowych, wagę czy wiek. W krótkim czasie ćwiczenia zapewnią większą wydolność całego organizmu, poprawi się też postawa ciała oraz polepszy koordynacja ruchowa. Co ważne, trening jest bardzo prosty i opiera się na powtarzaniu sekwencji ruchów, np. przysiadów, stania na jednej nodze, skłonów bądź podskoków i wypadów nóg. Płynny, ale i dynamiczny układ od razu poprawi samopoczucie. Kolejną zaletą barre concept jest poprawa metabolizmu, a dzięki sprawnemu trawieniu łatwiej będzie pozbyć się zbędnych kilogramów. Poza tym, takim treningiem bardzo trudno jest się znudzić. Za każdym razem na zajęciach pojawiają się nowe figury, których wykonywanie z pewnością sprawi ogromną radość.

Barre concept to jeden z nielicznych programów fitnessowych zalecanych kobietom w ciąży. Nieobciążające stawów ćwiczenia kardio pozwolą zachować sylwetkę w najlepszej kondycji, a wzmocnione mięśnie będą bardzo przydatne, gdy maluszek pojawi się już na świecie. Trening inspirowany baletem jest niekontuzjogenny, choć ćwiczenia na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo efektownie, ryzyko urazu jest jednak bardzo niewielkie. Dlatego też barre concept to najlepszy trening dla kobiet, które cenią sobie bezpieczeństwo, dokładność i nie lubią spocone wychodzić z sali ćwiczeń. Wszystkie te cechy łączy niezwykły trening baletowy. Nie warto zatem tracić czasu i już rozpocząć nowy rozdział w życiu z barre cancept. Na końcu tej historii czekać będzie doskonałe zakończenie w postaci wymarzonej sylwetki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *